Nemůžete na trhu objevit aplikaci nebo informační systém, který by vyhovoval vašim požadavkům? Bojujete s vlastními interními vývojovými kapacitami nebo potřebujete doprogramovat část vašeho stávajícího informačního systému? Potřebujete vytěžit stávající data a chybí vám správné nástroje či znalosti? S každou ze zmiňovaných situací si umíme poradit v rámci našeho interního vývojového týmu. To vše za rozumné ceny a v maximální možné kvalitě.

  • Zkušený tým více než 20 specialistů - analytiků, vývojářů, databázových specialistů, projektových manažerů, bezpečnostních expertů, testerů a systémových administrátorů.
  • Více než 25 let zkušeností v oblasti vývoje software pro zdravotnictví, státní správu, automotive, logistiku, bankovnictví a další segmenty na evropském a severoamerickém trhu.
  • Využití nejmodernějších technologií - .NET, .NET Core, C#, JavaScript, ASP .NET, ASP .NET Core, MVC, Razor Pages, Vue.js, MSSQL, WCF, a REST API.
  • Flexibilní přístup k projektům - vše od komplexního vývoje aplikací, přes programování jednotlivých modulů v rámci větších projektů, až po kompletní převzetí vývoje stávajícího software včetně projektového řízení.
  • Agilní i waterfall přístup k vývojovým projektům podle požadavků zákazníka.
  • Kvalitní zázemí technologických konzultantů pro následnou podporu vyvinutých aplikací.
  • Možnost spolupráce s dalšími vývojovými týmy (interními či externími) na rozsáhlejších projektech.
split-1

Pro koho je vývoj software určený?

icon-healthcare-organizations

Zdravotnické organizace

icon-self-government

Organizace státní správy a samosprávy

icon-financial-institution

Finanční instituce

icon-logistics

Logistické společnosti

logo-manufacturing-companies

Výrobní firmy

logo-manufacturing-companies

IT firmy

Pro více informací nám neváhejte napsat nebo zavolat

* Pole je povinné!
Odesláním formuláře souhlasíte se
zpracováním osobních údajů