icon-doctor

Zdravotnictví

Oblasti zdravotnictví se věnujeme již 30 let, primárně pracujeme pro klinické laboratoře, ambulance a nemocnice. Využijte našeho know-how a zkušeností pro rozvoj vašich procesů a vašich informačních systémů. Nabízíme portfolio softwarových řešení a doprovodných služeb, které zdravotnickým organizacím pomáhají optimalizovat procesy a tím snižují náklady, nebo naopak nové příležitosti a tím více finančních prostředků. To vše s důrazem na maximální kvalitu poskytovaných služeb.

Naše produkty

icon-government

Státní správa

S vývojem software a poskytování IT služeb pro státní správu a samosprávu máme mnohaleté zkušenosti, díky kterým bude provoz vašeho úřadu fungovat skvěle. Naším hlavním produktem pro státní správu a samosprávu je elektronická spisová služba ELISA 2, která zajišťuje pohyb a správu dokumentů. Zároveň našim zákazníkům poskytujeme standardní IT služby pro maximální možnou efektivitu využívání jejich zdrojů.

Naše produkty

icon-automotive

Logistika

Od roku 2001 poskytujeme logistickým společnostem službu VAN operátora pro elektronické celní řízení. Naše řešení EuroDat je jedno ze tří řešení v České republice, které je certifikováno Generálním ředitelství cel a splňuje všechny standardy Celní správy a EU.

Naše produkty

icon-automotive

Automotive

Pro automobilový průmysl vyvíjíme software na zakázku. Mezi úspěšně dokončené projekty patří například aplikace MDZ pro mimořádnou dopravu zaměstnanců společnosti Škoda Auto a.s.

Pro více informací nám neváhejte napsat nebo zavolat

* Pole je povinné!
Odesláním formuláře souhlasíte se
zpracováním osobních údajů