Safety4Files

portálové řešení pro bezpečnou komunikaci

Safety4Files je B2C nástroj pro jednorázovou nebo opakovanou automatickou nebo manuální distribuci citlivých dokumentů koncovým uživatelům.

Více informací naleznete
na www.safety4transfer.com

Soubory k odeslání jsou automaticky (eventuálně manuálně) exportovány do definované upload složky, která nástrojem Safety4Transfer zajistí zabezpečený transfer na úložiště portálu. Zde jsou soubory zpracovány a distribuovány koncovým příjemcům, kteří dostávají e-mailovou a SMS notifikaci o jejich dostupnosti na portálu Safety4Files.

Klíčové vlastnosti

Přívětivost

icon-friendliness

Soubory jsou odesílané v plně automatickém režimu. Příjemce dostává notifikaci o souboru ke stažení, přihlásí se do portálu a soubor stahuje.

Bezpečnost

icon-safety

Soubory jsou na úložiště zasílány zabezpečenou cestou aplikací Safety4Transfer. Uživatel je před stažením ověřen pomocí 3 faktorů: e-mailové adresy, hesla a telefonního čísla, na které je mu zasílán jednorázový přihlašovací kód.

Škálovatelnost

icon-scalability

Od jednotlivců až po nadnárodní společnosti. Soubory mohou být do upload složky buď generovány automaticky, nebo kopírovány manuálně.

Rychlost

icon-speed

Využití aplikace Safety4Transfer běžící na robustní infrastruktuře MS Azure, automatické zasílání notifikací uživatelům ihned po stažení souboru na úložiště portálu.

Pro koho je Safety4Files určený?

icon-healthcare-organizations

Zdravotnické organizace

icon-insurance-companies

Pojišťovny

icon-financial-institution

Finanční instituce

Pro více informací nám neváhejte napsat nebo zavolat

* Pole je povinné!
Odesláním formuláře souhlasíte se
zpracováním osobních údajů