Welcome to a webpage of CNS

We develop tailor-made software, sale and maintain computer technologies. We deliver Document Service program for management of document flow, e-filling room and storing, all in compliance with Czech Government Information System Standards and all legislation.
> More about us

News

Přeměna listinných akcií na zaknihované akcie

Oznámení společnosti CNS a.s. o přeměně listinných akcií na zaknihované akcie a výzva akcionářům k odevzdání listinných akcií
 
Show more info >

Pozor na podvodné e-maily, jsou stále věrohodnější

Policie, ale také banky znovu varují před stále promyšlenější kyberútoky na účty svých klientů. Scénář je většinou stejný - lidem přijde podvodný e-mail, tzv. phishing, napodobující oficiální zprávu z banky, v níž je po klientovi nejčastěji požadováno ověření účtu pod různými záminkami. Experti z CNS a.s. varují podnikatele před rizikem vysokých finančních ztrát, odpovědnost je totiž ve většině případů na jejich straně. Přinášíme autentické výpovědi dvou poškozených klientů Fio banky.

 

Show more info >

Pozvání na přednášku u Kulatého stolu

Již zítra se koná Kulatý stůl Českého institutu manažerů informační bezpečnosti na téma Zabezpečené přenosy dat. Přednášet budou naši kolegové Pavel Kurka a Jakub Voleman, akce se koná zítra od 16:00 v CEVRO Institutu, Jungmannova 28/17, Praha 1. Tímto bychom chtěli pozvat všechny, kterým záleží na bezpečnosti jejich dat.

 

Show more info >

Show all news >

E-shop