Prodej a servis počítačů a výpočetní techniky

Servis

Naše technické oddělení nabízí jak servis a opravy výpočetní techniky, tak i pravidelnou profylaxi a čištění techniky. Dále nabízíme odvirování počítačů, záchranu a obnovu dat z poškozených médií (pevných disků a flash pamětí). Naše společnost je autorizovaným servisním partnerem společnosti AT Computers a.s. pro počítače TRILINE Všechny servisní  zásahy provádí team zkušených, certifikovaných techniků.

Obchod

Na našem e-shopu www.meshop.cz najdete jak sestavy počítačů (které je možné sestavit na míru), LCD obrazovky, notebooky, tak i komponenty, periferie k počítačům a ostatní příslušenství. Jako servisní partner společnosti AT Computers a.s, nabízíme počítačové sestavy TRILINE. Jako GOLD partner společnosti HP, nabízíme notebooky, počítače a servery od společnosti HP.

Ostatní

Pro domácnosti navrhujeme a realizujeme malé počítačové sítě, pro sdílený provoz internetu, sdílení fotografií, hudby a videí. Pro firmy pak navrhujeme a realizujeme větší i rozsáhlé počítačové sítě (propojení lokalit). Dále nabízíme konzultační a poradenskou činnost v oblasti ICT.

E-shop

Twitter Facebook LinkedIn
EET
EU banner