Volná místa

IT konzultant

Hledáme konzultanta na HPP.

Požadujeme:

  • SŠ (VŠ) vzdělání
  • orientaci v oblasti ICT technologií
  • schopnost samostatné práce
  • komunikativnost
  • praxe z pozice konzultanta aplikací a orientace v oblasti zdravotnických laboratoří výhodou
  • řidičský průkaz skupiny B

Náplň práce:

  • implementace a konfigurace aplikací
  • školení a podpora uživatelů
  • vedení projektové dokumentace

Nabízíme:

  • práci v mladém, zajímavém kolektivu
  • zkušenost a zázemí kvalitní společnosti
  • možnost účastnit se významných projektů
  • zvyšování kvalifikace formou externí a interních školení
  • odpovídající platové ohodnocení
  • pružnou pracovní dobu
  • stravenky
  • 5 týdnů dovolené
  • sportovní a společenské akce
  • příjemné pracovní prostředí

Termín nástupu:

  • ihned

Místo práce:

  • Mělník

Pozice je vhodná i pro absolventy.

CV zasílejte na kurka.p@cns.cz.

Servisní technik

Hledáme vhodného programátora na HPP.

Požadujeme:

  • minimálně středoškolské vzdělání nebo odborné vyučení s maturitou
  • odborné IT znalosti: OS Windows, MS Office (Outlook, Word, Excel), znalost běžně používaných programů (internet, poštovní klient, atp.)
  • dobrá znalost HW (PC, NTB, tiskárny, servery)
  • certifikace Microsoft a výrobců HW výhodou
  • řidičský průkaz B – aktivně
  • anglický jazyk – mírně pokročilý
  • zájem o obor – člověk, kterého to bude opravdu bavit a bude chtít dál vzdělávat

  • správa, servis a instalace serverů s OS MS Windows server (active directory, group policy, DNS, DHCP)
  • správa serverových aplikací MS SQL, MS Sharepoint, atp.)
  • správa, servis IT techniky (počítače, sítě, tiskárny…) v servisním středisku i u zákazníků
  • konfigurace a instalace sítí (wifi, switch, routery)
  • podpora smluvních zákazníků a řešení jejich problémů
  • návrh vhodného produktu a technické doporučení pro zákazníky

Co může uchazeči nabídnout:

  • adekvátní platové ohodnocení
  • stabilní zázemí zavedené společnosti
  • stravenky
  • mobilní telefon
  • prostor pro osobní rozvoj

Informace o pozici:

Nástup: IHNED
Místo pracoviště: Mělník, ČR
Požadované vzdělání: SŠ nebo VŠ
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva
Plat: Dle dosažené praxe, vzdělání, zkušeností, odměny provázané s výkony

V případě zájmu o tuto pozici zašlete prosím svůj životopis v českém jazyce na email eva.saibtova(zavináč)cns.cz nebo na sekretariat@cns.cz.

Programátor

Požadujeme základní orientaci v následujících oblastech:

  • vývojové prostředí Microsoft Visual Studio Premium 2012 spolu s Team Foundation Serverem
  • programovací jazyk C# a prostředí .NET
  • základní prostředí Microsoft SQL serverů spolu s jazykem SQL

Výhodou jsou znalosti v následujících oblastech:

  • jQuerry, HTTP, CSS, HTML, ASP.NET, XHTML, JavaScript
  • UML, XML, SOAP, MySQL
  • komunikativní znalost AJ nebo NJ
  • analytické schopnosti

Předpokládáme alespoň minimální praxi.

CV zasílejte na sekretariat@cns.cz.

E-shop

Pohotovost EuroDat
v mimopracovní dobu:
+ 420 737 219 701

Twitter Facebook LinkedIn
EET