Vítejte na stránkách společnosti CNS

Vyvíjíme software na zakázku, prodáváme a servisujeme výpočetní techniku. Dodáváme Spisovou službu-program pro řízení oběhu dokumentů, elektronickou podatelnu a archivaci, respektující Standardy státního informačního systému ČR a platnou legislativu.
> Více o nás

Aktuality

Nedůvěryhodné antiviry

Ne vždy jsou antiviry, které si můžeme volně stáhnout, bezpečné. O vzrůstajícím nešvaru podvodných antivirových aplikací pro Android napsaly Novinky.cz.

https://www.novinky.cz/internet-a-pc/bezpecnost/clanek/pozor-na-falesne-antiviry-uzivatele-pripravi-o-penize-40303570

 

Zobrazit více info >

CHECK POINT EXPERIENCE

Kybernetické útoky jsou každým rokem stále sofistikovanější, ať už na zemi nebo v cloudu. Musíme tedy předvídat vývoj a udržet si potřebný náskok. V rámci tohoto "hesla" se zástupci technického oddělení společnosti CNS zúčastnili dne 06.11.2019 konference CPX Praha 2019 (CHECK POINT EXPERIENCE).

 

Zobrazit více info >

Pozor, jaké aplikace si do svých mobilních zařízení instalujete

Rozhlas.cz vysílal, že Čínská komunistická strana má takřka neomezený přístup ke všem údajům z více než 100 milionů mobilních telefonů s operačním systémem Android, a to díky „zadním vrátkům“ v propagandistické aplikaci Study the Great Nation, kterou vláda letos agresivně propaguje již od jejího lednového představení. 

Zobrazit více info >

Zobrazit všechny aktuality >

E-shop

Pohotovost EuroDat
v mimopracovní dobu:
+ 420 737 219 701

Twitter Facebook LinkedIn
EET