Welcome to a webpage of CNS

We develop tailor-made software, sale and maintain computer technologies. We deliver Document Service program for management of document flow, e-filling room and storing, all in compliance with Czech Government Information System Standards and all legislation.
> More about us

News

Upozornění na podvodné e-maily

V poslední době se zvyšují počty odeslaných podvodných e-mailů s úmyslem vymámit z méně ostražitých lidí peníze, osobní údaje nebo dokonce údaje k platebním kartám. Terčem hrozby jsou jak emailové schránky běžných uživatelů, tak i velkých společností. Tyto emaily představují vážnou bezpečnostní hrozbu. Neotvírejte bezmyšlenkovitě nedůvěryhodné emaily a v žádném případě jejich přiložené soubory. Vždy si pečlivě zkontrolujte adresu a název odesílatele a v neposlední řadě také text (slovosled a pravopis) emailu. Pokud nějaký takový email obdržíte, smažte ho. Vyvarujete se tak ztrátě nebo kompletnímu zašifrování Vašich dat či zařízení.

 

Show more info >

Konec Windows 7 je tady

Už v příštím týdnu 14.1.2020 bude ukončena veškerá podpora operačního systému Windows 7. Tento krok může způsobit určité zděšení milionů stále aktivních uživatelů po celém světě. Znamená to, že od tohoto data dále již nebude možné stáhnout žádné aktualizace operačního systému, ani žádné bezpečnostní updaty a čelit tak stále sofistikovanějším a propracovanějším útokům v podobě virů a malwaru. 

Show more info >

PF 2020

Do nového roku Vám přejeme hodně štěstí, zdraví, spokojenosti, osobních i profesních úspěchů. Tým CNS

Show more info >

Show all news >

E-shop